Wyjazd do Teatru

Wycieczka na przedstawienie ,,Pinokio”

Dnia 25 września najstarsze Przedszkolaki (grupa III,IV oraz V) wybrały się na wycieczkę do Myślenic do MDK na przedstawienie pt.: ,,Pinokio”.

Opowieść o drewnianym pajacyku, którego marzeniem jest zostać prawdziwym chłopcem, mieć rodzinę i chodzić do szkoły bardzo zaciekawiła dzieci.
Jednak chęć przygody i poznawania świata przez Pinokia okazują się być  bardziej kuszące. Pinokio lekceważy przestrogi Świerszcza i ucieka z domu.

Ostatecznie Pinokio przekonał się, że kłamstwo nie popłaca. Zrozumiał też, że starszym należy się szacunek, a miłość naprawdę czyni cuda.

Sztuka była niezwykle ciekawa, aktorzy doskonale oddawali jej charak. Dzieci miały okazję do spotkania ze sztuką, jaką jest teatr – w charakterze widza.

Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Już nie mogą doczekać się kolejnego wyjazdu.